Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Vanessa Arias, zhvishet pėr “Playboy”

Vanessa Arias, zhvishet pėr “Playboy”

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Vanessa Arias, zhvishet pėr “Playboy” on Sun Jan 30, 2011 9:56 pm

Aktorja e bukur Vanessa Arias, karrierėn e saj e ka filluar nė vitin 1998, ndėrsa edhe sot lė pa frymė shumė meshkuj nė mbarė botėn. Nė tė vėrtetė, Vanessa deri mė sot ėshtė paraqitur nė dhjetėra filma e po aq seriale televizive, tė cilėt kanė pasur njė sukses tė madh nė mesin e shikuesve.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Por, duket se paraqitja e saj seksi nėpėr kėto projekte filmike dhe televizive, nuk ka qenė e mjaftueshme, pasi ajo tani ka zhveshur tė gjitha rrobat e saj dhe ka pozuar pėr revistėn erotike “Playboy”.

Me kėtė ajo jo vetėm qė ka treguar se ka njė figurė trupore tė jashtėzakonshme, por gjinjtė e saj tė bujshėm dhe plotėsisht natyral, i ka vėnė nė plan tė parė nė shumicėn e fotove.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum