Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Chelsea, Abramovich nuk ndalet: Hamsik dhe Sancez

Chelsea, Abramovich nuk ndalet: Hamsik dhe Sancez

Go down  Message [Page 1 of 1]

Roman Abramovich nuk ka ndėrmend tė ndalet dhe bazuar nė atė ēka bėn tė ditur “The Indiependent”, ėshtė i gatshėm pėr tė bėrė shpenzime tė mėdha nė merakton e ardhshme tė verės. Manjati rus ėshtė i vetėdijshėm pėr nevojėn qė ka ekipi pėr “rinovim” dhe ka bėrė tė ditur se nuk do tė kursejė aspak nė shpenzime. Kėshtu, nė mesin e objektiveve tė ardhshėm tė kėsaj skuadre janė spikatur dy emra dhe bėhet fjalė pikėrisht pėr dy lojtarė tė Seria A, si Hamsik dhe Sanchez. Nė listėn e Abramovich janė gjithashtu dhe Gregory Van der Wiel i Ajaksir dhe Eden Hazard i Lillės.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum