Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Raul: Barcelona, njė makineri perfekte!

Raul: Barcelona, njė makineri perfekte!

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Raul: Barcelona, njė makineri perfekte! on Fri Feb 04, 2011 8:23 pm

Ish-kapiteni i Real Madridit, Raul Gonzales, nė njė intervistė tė dhėnė pėr tė pėrditshmen “AS”, foli pėr objektivat e tij personalė, futbollin gjerman, situatėn aktuale te Shalke dhe aktualitetin e Realit. “Kam luajtur 16 vjet te Reali, praktikisht tė gjithėn karrierėn time dhe ėshtė e qartė qė vazhdoj tė ndjek ndeshjet. Pa dyshim, lutem qė tė fitojnė kampionatin, edhe pse, pėr tė qenė realistė, ka pėr tė qenė e vėshtirė. Mėnyra sesi luan Barcelona ėshtė e pabesueshme. Ata janė njė makineri perfekte. Megjithatė, Reali ka njė skuadėr shumė tė re nė moshė dhe ky ėshtė favori i tyre mė i madh. Lojtarė si Khedira e Ozil mund tė vazhdojnė tė rriten shumė”.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum