Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Telefonata e sms ēdo ditė,fiton zemrėn e vajzės pas 4 muajsh

Telefonata e sms ēdo ditė,fiton zemrėn e vajzės pas 4 muajsh

Go down  Message [Page 1 of 1]

Daryl Tricker fitoi zemrėn e tė fejuarės sė tij duke e telefonuar ēdo ditė pėr katėr muaj, pasi mendoi se ajo e la, duke mos qenė nė dijeni se ajo ishte nė koma.
Lauren Para nuk u shkoi nė takimin e tyre tė parė, pasi pėsoi njė aksident tė rėndė nga pėrplasja e njė makine njė natė mė parė.

Daryl kishte frikė se ajo e kishte qėllim pėr ta lėnė, por kishte gėlltitur krenarinė e tij, duke i lėnė mesazhe tė pėrditshme dhe tekste pėr ti kėrkuar asaj qė tė mos e lėrė atė tė pasigurt, por t’ia shpjegojė si ėshtė situata.

Por askush nuk e ka kontrolluar celularin e Lauren sepse ajo e kishte tė mbyllur dhe ajo ishte personi i vetėm qė e dinte PININ.

Kur mė nė fund 17-vjeēarja doli nga koma, i dha mamasė sė saj kodin dhe sa u hap telefoni, Daryl i ra sėrish dhe iu pėrgjigj mamaja e vajzės.
Punėtori i IT, 24 vjeē, tha dje: "Unė jam shumė i kėnaqur. Telefonata finale qė u pėrgjigj nėna e saj, ishte telefonata mė e mirė qė unė kam bėrė ndonjėherė.."
Nėna e Lauren, Jane, 47 vjeē, shpjegoi se ēfarė kishte ndodhur dhe kur vajza e saj nė fund u lejua tė shkojė nė shtėpi, ajo ftoi Daryl pėr ditėlindjen e saj tė 18.
Nė party ai i kėrkoi pėrsėri qė tė dilnin bashkė dhe ata mė nė fund dolėn nė takimin e tyre tė parė - dhe kanė qenė sė bashku qysh atėherė.
Ēifti tani jetojnė sė bashku nė Hordean, dhe janė tė vendosur tė martohen vitin e ardhshėm, pasi Daryli kishte propozuar nė ditėn e Krishtlindjeve.
Lauren tha dje: "Unė jam shumė e kėnaqur qė ai kurrė nuk u dorėzua pėr shkak se ai ka ndryshuar jetėn time."
Ēifti nė fillim u njoh nė Facebook, pastaj biseduam nė internet dhe me telefon, para se tė vendosnin pėr takimin e tyre tė parė.

View user profile http://www.forumijone.net
Forever In Love

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum