Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Deputeti italian sheh prostituta nė IPad: Mė rrėshkiti gisht

Deputeti italian sheh prostituta nė IPad: Mė rrėshkiti gisht

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė deputet italian duket se pėlqen tė frekuentojė festat e mikut tė tij Silvio Berluskoni dhe jo aktivitetet politike.


Simeone Cagno Abbrescia i moshės 66 vjeēare ėshtė kapur nga mediat teksa nė sallėn e mbledhje po shikonte femra lakuriq e prostituta nė IPad-in e tij nė njė kohė kur po shqyrtohej mocioni i mosbesimit pėr ministrin e kulturės. Abbrescia ėshtė njė aleat i afėrt me Berlusconin i cili po akuzohet se ka paguar pėr tė kryer marrėdhėnie seksuale me prostituta dhe mes tyre edhe minorene. Vet deputeti ėshtė shfajėsuar duke thėnė se “sapo e kam marrė IPad-in prej njė muaji dhe gishti rrėshkiti teksa po shikoja njė faqe lajmesh”.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum