Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Dafina Rexhepi, lė pas Elvanėn e Norėn

Dafina Rexhepi, lė pas Elvanėn e Norėn

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Dafina Rexhepi, lė pas Elvanėn e Norėn on Fri Feb 04, 2011 8:53 pm

Pa shumė zhurmė e me shumė punė Dafina Rexhepi arriti tė vėrtetojė se ka potencial duke u bere njė prej kėngėtareve mė tė suksesshme tė vitit qė shkoi.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ndėrsa shumė artiste shpenzuan kohė duke shkruar emrat nė faqet e shtypit, Dafina udhėtoi nė turne nė mbarė diasporėn shqiptare tė Europės dhe si rezultat i kesaj videoklipet e saj “ Delicious”
(bashkėpunim me McKresha) dhe “Ti mi then kufijtė” (bashkėpunim me Etnon) kanė qenė dy
prej videove mė tė ndjekura tė vitit, vlereson ”Sh2”.Madje rreth dy milionė klikime nė YouTube per “Delicious” kanė bėrė qė Dafina tė rezultojė mė e ndjekur se Elvana Gjata, Nora Istrefi, Leonora Jakupi etj.
E vlerėsuar nga publiku jo vetėm pėr talentin, por dhe pėr personalitetin
e saj tė kėndshėm, Dafina jo vetėm qė ju ka treguar vendin tė gjithave, por dhe e ka bėrė kėtė e veshur me xhinse, pa pasur nevojė te tregoj atributet femerore si shumica e kolegevet te saj.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum