Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Skandal tek Inter, akuza homoseksualiteti lojtarit

Skandal tek Inter, akuza homoseksualiteti lojtarit

Go down  Message [Page 1 of 1]

Ekipi i futbollit tė Interit ėshtė akuzuar ditėn e sotme nga njė qytetar se ka nė formacion njė futbollist homoseksual.

Nė njė intervistė tė publikuar nė gazetėn “Il Centro”, italiani Mario Ferri akuzon pėr njė ngjarje qė ndodhi nė Abu Dabi, ku ai ishte i pranishėm pėr tė ndjekur zikaltėrit nė Botėrorin e Klubeve.

“Njė futbollist i Interit mė propozoi qė tė ngjitesha nė dhomė, nė hotelin Shangrila ku skuadra ishte sistemuar. Ai mė ofroi tė kryenim marrėdhėnie seksuale, nė kėmbim tė 4 mijė eurove. I thashė jo, sepse nuk jam njė prostitutė dhe as homoseksual”, deklaron qytetari italian.

Duke vijuar rrėfimin e tij ai shprehet se, ishte njohur me futbollistin mė parė nė njė diskotekė nė Milano dhe se kishin biseduar madje kishin shkėmbyer edhe numrat.

Ndėr tė tjera ai thotė se lojtari nuk ėshtė italian. Ky rrėfim ka tronditur ekipin e Interit, i cili duket se do tė pėrballet me njė situatė aspak tė kėndshme.

E ndėrkaq mediat italiane menjėherė kanė filluar tė transmetojnė lajmin pėr skandalin e zikaltėrve.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum