Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Moggi: Juventus pėrsėri gabim

Moggi: Juventus pėrsėri gabim

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Moggi: Juventus pėrsėri gabim on Thu Feb 10, 2011 12:53 am

Luciano Moggi ka shprehur sėrish zhgėnjim ndaj lojės sė Juventus.

“Unė pikėllohem kur komentoj pėr Juventusin, pasi nuk pajtohem me mėnyrėn e zgjedhjes sė transferimeve gjatė afatit kalimtar dimėror. Emrat qė sollėn reflektojnė nivelin e Bianconerėve, pasi ata janė ekip i mirė nė mes tė tabelės”, ka shkruar Moggi nė kolumnėn e tij Tuttomercatoėeb.

Mė tej ai ka thėnė se, “Ata nuk mund tė bėhen liderė, ashtu sikurse lojtarėt qė nuk mund tė pretendojnė tė jenė kampionė. Njerėzit si Andrea Barzagli dhe Alessandro Matri nuk janė lojtarė tė kėqinjė, por ata nuk janė kampionė. Jam befasuar edhe nga komentet e Del Nerit pas humbjes nga Palermo. Ai foli pėr gabimet e gjyqtarit dhe nuk ishte nė gjendje ta sqarojė debaklin tekniko-taktik tė tij qė tymosi ekranet”.

Sipas tij Juventusi ėshėt drejt fundosjes me rrugėn qė ka nisur.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum