Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Moratti: Juve-Inter mbetet gjithmonė derbi i Italisė

Moratti: Juve-Inter mbetet gjithmonė derbi i Italisė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Pas fitores kundėr Romės, qė ēoi Interin nė -5 pikė nga Milani, mund tė themi se do tė jetė njė kampionat tepėr emocionues. Edhe pse nė tė vėrtetė ėshtė shumė shpejt pėr tė folur pėr kėtė rimėkėmbje tė Interit. Faktikisht pėr ta provuar kėtė gjė, Inter duhet tė kalojė njė tjetėr provė tė vėshtirė qė ėshtė pikėrisht ajo kundrejt bardhė e zinjve tė Juventusit. Nė lidhje me kėtė sfidė ka qenė vetė presidenti i ekipit masim Moratti qė ka deklaruar: “Ky ėshtė derbi i Italisė. Do tė jetė njė sfidė e vėshtirė si pėr ne ashtu dhe pėr Juventusin”.

Megjithatė, gjithēka mbete pėr tu parė vetėm nė fushėn e lojės, sepse nė ndeshje tė tilla, tek kėto ekipe, duhet thėnė se nuk ndikon aspak gjendja aktuale nė tė cilėn mund tė jenė dhe ēdo rezultat ėshtė i mundshėm nė pėrfundim tė saj.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum