Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Elsa Lila, shtatzėne nė kopertinė

Elsa Lila, shtatzėne nė kopertinė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Elsa Lila, shtatzėne nė kopertinė on Thu Feb 10, 2011 1:14 am

[You must be registered and logged in to see this link.]


Gjithsesi, Elsa Lila duket e mrekullueshme nė kopertinėn e numrin tė fundit tė revistės “Shqip”, tė cilės i ka treguar gjithēka rreth shtatzėnisė, pritjes sė Evitės (emri pėr vajzėn) dhe babanė e saj Alessandron. Shkrimi shoqėrohet me njė sesion fotografik tė kėngėtares, nė tė cilin e mbuluar me njė tyl tė hollė dhe mjaft sensuale Elsa shfaqet e bukur si gjithmonė, teksa pėrgatitet tė bėhet nėnė. E di se ē’po mendoni! Sa shpejt kalojnė vitet, eh? Ajo Elsa e brishtė me zėrin e fuqishėm, tashmė nėnė…

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum