Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Video : Justin Bieber mendoj se vajzat do merziten per kete!

Video : Justin Bieber mendoj se vajzat do merziten per kete!

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh
Ylli adoleshent Justin Bieber ne shoun e Jimmy Kimel u paraqit tullac dhe I habiti tifozet e tij.”Dukem si Michael Jordan kjo do te me ndihmoj te jem me I efekshem neterenin e basketbollit.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ndersa populli prej tani dote koncentrohen tek zeri im. Mendoj se vajzat do te jene te merzitura por do ju kaloj. “-tha Justin . por vajza merni fryme! Ajo ishte vetem nje shaka prej drejtuesve dhe kengetarit ,Ndersa Justin ne koke mbante paruke,ashtu si perdoren neper filma.


View user profile

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum