Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Facebook ju tregon si do tė dukeni pas 60 vjetėsh

Facebook ju tregon si do tė dukeni pas 60 vjetėsh

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nė Facebook tani ėshtė shtuar njė aplikim i ri i quajtur “MirrorMe”. Gazeta britanike qė e krijoji kėtė faqe, ia dhuroi atė Facebook-ut, nė mėnyrė...


...qė tė gjithė personat tė mund tė shohin veten e tyre si pleq. Pasi upload-ohet fotoja e secilit nga Facebook, ky program bėn tė mundur qė nė gjysmėn e fytyrės tė japė imazhin e asaj qė do tė jetė personi pas 60 vjetėsh.

Faqja nuk ka pėr qėllim tė frikėsojė njeri, por i gjithė qėllimi ėshtė promovimi i njė jete tė shėndetshme tek tė rinjtė, tė cilėt pasi ta shohin veten sa pleq do tė duken, do kujdesen mė shumė pėr jetėn e shėndetshme. Qėllimi i “MirrorMe” ėshtė tė largojė tė rinjtė nga veset, nga kequshqyerja, nga konsumimi i alkolit e duhanit, nga marrja e shumė rrezeve, etj

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum