Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Pink : Per inate te Paparacev tregoi barkun

Pink : Per inate te Paparacev tregoi barkun

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Pink : Per inate te Paparacev tregoi barkun on Sun Feb 13, 2011 11:47 am

simpatikja

simpatikja
PrinCesh
PrinCesh
Pink Vendosi te ju jape mesim Paparaceve nga ruga e rrjetev sociale Twitter.
Kengetarja Pink Ne nentor te vitit te kaluar ne shoun e Ellen De Generis njoftoi qe me te dashurin e tij Carey Hart e presin femijen e tyre te pare.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Por ata kane qene aq shum te nevrikosur prej paparaceve te cilet ne qdo moment jane munduar te fotografojne stomakun esaj, dhe Pink publikoj ne twitter nje foto te stomakut tesaj qe mos te mundohen paparacet.
“per shkak se paparacet e sotem nuk kane apsolutisht asnje aftesi fotografike dhe artistike,vendosa qe veht te bej autoportret, I cili do te jete per te gjith ato qe duan te shofin se si duket stomaku im ne shtatezani.
Tre jave vizitoj kurs per fotografim dhe tashme jam fotograf me imir se gjith ata.
Ju deshiroj te gjitheve dite te mire” – Shkroi Pink ne Twitter.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum