Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Google ka marrė masa kundėr Facebook

Google ka marrė masa kundėr Facebook

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Google ka marrė masa kundėr Facebook on Thu Mar 03, 2011 1:30 am

Kompania Google paralajmėroi se versioni i avancuar i sistemit tė saj operativ “Android 2.3 G” do tė pamundėsojė sinkronizimin e informacioneve pėr kontaktet lidhur me rrjetet sociale si Facebook.Masa e kėtillė tani pėr tani ka tė bėjė vetėm pėr “smartfonėt” e paketės “Neksus” – C dhe One, por “Google” do tė mundej mė vonė ta zgjerojė nė tė gjitha aparatet nėn sistemin e tij operativ “Android”.

Mediat vlerėsojnė se nė kėtė mėnyrė “Google” i “hakmerret” “Facebook-ut”, pėr atė se rrjeti social nuk lejoi ndėrmarrjen e plotė tė tė dhėnave.

Tė dhėnat e “Facebook-ut” shihen nė telefonėt e “menēur” me sistemin “Android”, por nuk regjistrohen nė aparat

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum