Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » “Vajza ime quhet Facebook”

“Vajza ime quhet Facebook”

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 “Vajza ime quhet Facebook” on Thu Mar 03, 2011 1:38 am

Uebi pothuajse i ka tėrhequr tė gjithė. Kėtė gjė e dinė mjaft mirė dhe egjiptianėt qė falė blogjeve dhe rrjeteve sociale, kanė krijuar mobilizimin mė tė madh popullor nė historinė e vendit tė tyre, qė ēoi nė arratinė e Mubarak.Pėr tė homazhuar kontributin e internetit nė kėtė rast, por mbi tė gjitha tė rrjeteve shoqėrore, njė ēift nė kėtė vend, duhet thėnė se ka marrė njė vendim shumė tė ēuditshėm. Ata menduan pėr njė emėr tepėr tė veēantė pėr fėmijėn e tyre tė porsalindur, ku tashmė ajo quhet, Facebook Jamal Ibrahim.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum