Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Ricky Martin nė Milano pėr Armanin

Ricky Martin nė Milano pėr Armanin

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Ricky Martin nė Milano pėr Armanin on Thu Mar 03, 2011 1:51 am

Elegant, me xhaketė dhe kravatė: Ricky Martin ėshtė shfaqur nė njė formė perfekte gjatė javės sė modės nė Milano tė Italisė, ku ka qenė i ftuar nderi ne sfilatėn e zhvilluar nga Emporio Armani.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kėngėtari portorikan, baba i dy fėmijėve binjakė, ka shfaqur njė buzėqeshje tėerp tė bukur nė njė moshė 32-vjeccare. Fansat nė drejtim tė tij kanė qenė tė shumtė dhe e kanė ndjekur atė gjatė gjithė kohės, ku dhe ai vetė i ėshtė pėrgjigjur me autografė tė shumtė atyre.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum