Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Paris Hilton dhe torta e ditėlindjes qė iu “vodh”

Paris Hilton dhe torta e ditėlindjes qė iu “vodh”

Go down  Message [Page 1 of 1]

30 vjetorin e saj e festoi duke organizuar njė mega party nė Beacher’s Madhouse, kėshtu u shpreh vetė ajo, Paris Hilton nė faqen e saj nė Twitter.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Por sa keq qė Hilton dėshtoi nė pėrshkrimin e vjedhjes sė tortės sė saj se mrekullueshme. E vėrteta u zbulua nė rrjetin social mė tė njohur tė momentit, Facebook. Njė person me pseudonimin Paz shkrunte : “Hyra nė festėn e ditėlindjes sė Paris, dhe si pa e kuptuar mė ra nė dorė torta e saj. U rizgjova sot nė mėmgjes dhe e gjeta atė tek koka e krevatit tim. Ėshtė e madhe, e kuqe, mbi tė shkruhet “Paris” dhe ėshtė shumė e shijshme”. Paz me tortėn qė ka kushtuar rreth 3 mijė dollarė bėri tė lumtur 125 tė pastrehė nė lagjen e tij.

View user profile http://www.forumijone.net
Pėr 30-vjetorin e saj Paris Hilton ka menduar tė vendosė njė tjetėr rekord tė sajin personal. Dita njujorkeze e saj ka nisur me “The Wendy Williams Shoė”, ku ėshtė paraqitur me njė veshje klasike, nė ngjyrė tė bardhė dhe tė zezė. Mė pas ka vazhduar me “David Letterman show”, ku ėshtė paraqitur me njė “turchese” dhe ka dalė nga shfaqja me njė veshje tė artė. E zezė klasike me jakė V nė dekolte, ishte veshja mė tė cilėn bukuroshja amerikane mbylli mbrėmjen nė partin e ditėlindjes, qė e zhvilloi nė klubin “Hollywood club Lavo”.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum