Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » “Fenomeni” Lek Plepi, 70 batutat e tij mė popullore

“Fenomeni” Lek Plepi, 70 batutat e tij mė popullore

Go down  Message [Page 1 of 1]

Lek Plepi nga Shkodra ėshtė kthyer muajt e fundit nė njė fenomen shqiptar brenda fenomenit global Facebook.
Batutat e tij kanė tėrhequr vėmendje dhe shumė njerėz mund tė jenė argėtuar me humorin soft qė Lek Plepi bėn nė profilin e tij nė Facebook ku numėron mė shumė se 54 mijė anėtarė.
Ja disa nga batutat e tij mė pikante:

Lek Plepi ėshtė Legjendė, sepse si thotė ai bėhet
Kur rrėzohet Lek Plepi, yjet shprehin njė dėshirė!
Lek Plepi ėshtė i vetmi qė njeh Filan Fistekun
Lek Plepi E Dredh Cigaren Me Sallatė Jeshile!
Lek Plepi E vė Pikėn e I-sė nėn tė…( ! )
Lek Plepi Bėn 3 Kg Djathė me 1 Litėr Qumėsht !!!
Lek Plepi Shkon Pėr Tė Gjujt Peshk Dhe U thotė Peshqve…Ti,Ti,Edhe Ti…shpejtė Nė Kovė!!!

Lek Plepi E Pjek Pulėn Nė Frigorifer!
Lek Plepi e bėn shurrėn nga kati i 10-tė,dhe ulet e pret poshtė nė njė shishe!!!
Lek Plepi Pi Birrė Me Shllak…Dhe me Qumėsht Tė Ftohtė!!!
Pėrplaset Me Kullėn e Vrojtimit Avioni i Linjės Bel Air….Shkaku: Lek Plepi po e kthente Mė Frena Dore!!!

Lek Plepi Ka Biēikletė Me Timon Nė Krah Tė Kundėrt!!!
Lek Plepi Ėshtė Aq i Shpejtė…Saqė Hija e Tij Lodhet Duke e Ndjekur!!!
Lek Plepi e ka hijen me ngjyra

Lek Plepi Arrin Tė Lėpijė Sqetullėn Pa Prek Asnjė Qime!!!
Lek Plepi Zbulon Shkopin E Shkrepėses Qė Shkaktoi Shpėrthimin E Gėrdecit!!!
Lek Plepi Ikėn Me Shiku Ndeshjen Dhe Shėnon 3 Gola Nga Tribuna!!!!
Shkon Lek Plepi Nė aeroport Dhe Pyet Njė Kalimtar:-Ku Janė Fugonat Pėr Torino!??
Lek Plepi Fle Me Jastėk Poshtė Pistoletės!!!
Ka Magjistarė qė Ecin Nėpėr Ujė……Lek Plepi Arrin Tė notojė Nė Fushė !!!!
Lek Plepi E Ka Rrugicėn E shpis Me 5 Korsi!!!
Lek Plepi Vret 2 Gurė Me 1 Zog!!!

Lek Plepi iku nė Greqi nė kėmbė se s’ka pasaportė nuk figuron nė gjendje civile
Tani Lek Plepin mund ta gjeni nė versionin mė tė ri 3D…………….
Kur Lek Plepi shkruan shkronjėn L nė tastierė…..Automatikisht del : Do u mean Lek Plepi???
Jam Lek Plepi…Mė pėrpara dhisja pas pallatit….Me kredinė qė mora Bleva njė Oturak Tė ri!!!

Doktorėt kanė thėnė: Leka tė lė mė barrė vetėm me njė shikim. Edhe nėse ti je mashkull…
Christiano Ronaldo Tė Ha M… Ty O Legjendari Lek Plepi!!!
Edhe Unė Kur tė Rritem Dua tė Bėhem Si Lek Plepi….
Edhe Unė… Edhe Unė… Edhe Unėėėėė…
Kur Lek Plepi Shkon nė Kinema…..Ai Gjen Telekomandėn Dhe Lėviz Kanalet!!!
Long Time Ago Lek Plepi Tha: Kush Ėshtė Fans i Imi Le Tė Pėshtyjė Nė Tokė!!!!
Dhe Kėshtu U formua Deti Adriatik !!!

FLASH : Ndahet Lek Plepi Me Rihanėn Pėr Mospėrputhje Karakteri !!!
Lek Plepi Ha Bukė Me Bisht Tė Lugės!!!! Ėshtė Me tė Vėrtetė i Madh!!!!
Zoti Krijoji me Baltė Burrin…Nga eshtra e Burrit Zoti Krijoji Gruan….Nga Gjethet e Plepit Zoti Krijoi Lekėn…

Lek Plepi ėshtė Aq i Shpejtė saqė kur Kthen Kokėn…Ha veshin me Dhembė!!!
Lek Plepi ėshtė Flori, Kėshtu ka thėnė Shoku SALI….Lek Plepi Ėshtė Gangster,Kėshtu ka thėnė Shoku ENVER!!!
Keni dhimbje???…Nuk ndiheni mire???…Jeni kaps???….Mos u Shqetėsoni….Lek Plepi mendon pėr ju!!!
CHUCK NORRIS KALOI NGA “I PLOTFUQISHĖM” NĖ “I PASHPRESĖ ME ARDHJEN E LEGJENDĖS “LEK PLEPI”
Jeta ėshtė si njė libėr,e shkruar nga Lek Plepi
Lek Plepi e nis murin nga lart dhe e mbaron nga poshtė
njeriu thotė mos luaj me zjarrin. Zjarri thotė mos luaj me Lek Plepin
Gjatė beharit tė gjithėve ne Na Bezdisin Mushkonjat…….Ndėrsa Nė Rastin e Lek Plepit ….ai i Bezdis ato
Lek Plepi arrin qė t’i harxhoj lekėt e numrit me 20………..
Lek Plepi…..shprehet se Chuck Norris ėshtė thjesht njė Mizė mė shumė pėr atė……….Ėshtė i madh pėrfundimisht

Lek Plepi zgjidh njė formulė nė kimi……me Teoremėn e Pitagorės
Lek Plepi nuk e pret asnjėherė autobusin ………autobusi Lek Plep-in po….Smile
Lek Plepi ……..mashkulli qė arrin tė ēmendi ēdo femėr me thjeshtėsinė e tij
Njerėzit e thjeshtė nuk duan diamante flori, apo ku di un…….mjafton njė foto e Lek Plepit…dhe ndihem mė tė lumtur se kurrė

Lek Plepi ėshtė aq i madh saqė i kėrkon vetes sė tij autograf
Lek Plepi …..flet me kamerė dhe shikon me kufje
Lek Plepi ne provim shkruan gjithmonė emrin dhe merr 10………sepse emri i tij vlen me shume se ēdo ushtrim.

LEK PLEPI e ngroh tostin me frymė :p ėshtė i madh
thonė qė interneti s’ka pronar……… por e kane gabim!!! LEKA ėshtė pronari dora vete!!!
A shkronja e 1 e alfabetit???? harrojeni…tani e tutje ėshtė shkronja L…sepse kėshtu dėshiron LEK PLEPI!!!

LEK PLEPI arrin tė ndėrtojė njė katror me 3 brinjė…ėshtė i madh!!!
LEK PLEPI nuk merr orė me vete sepse e vendos ai sa ėshtė ora
LEK PLEPI duartroket me 1 dorė

Lek Plep-in……..e kanė bėrė synet me prefėse thonjsh…………….Very Happy
C.Ronaldo deklaron: me ka dėrguar zoti t’u mėsoj futbollin njerėzve,, Lek Plepi mohon: Unė nuk kam dėrguar njeri
Dua dhe unė t’i ngjaj Lek Plepit………pse mos tė jem dhe unė si ai
Nėse Lek Plepi fut gishtat nė prizė…….Prizėn e zė korrenti…………
Lek Plepi kur lindi, fjalėt e para nuk i tha Mami Babi…………Por……….Unė jam i Bukur……….
Ēdo njeri ka pasur idhuj tė ndryshėm……..por qė nga 2011……tė gjithė kanė 1 idhull ai ėshtė i madhi LEK PLEPI
Lek Plepi thotė:Nuk ke ēe do shkollėn……nėse ke miqėsi me mua…unė di mė shumė se shkolla
LEK PLEPI ndez zjarrin, vė tiganin, hedh vajin dhe i thotė peshkut hiqi zorrėt e futu.
LAJMERIM: anulohet Shėn Valentini sepse LEK PLEPI ėshtė single!!!
LEK PLEPI rri me duar nė xhep edhe kur ėshtė lakuriq
LEK PLEPI ka kėngėt e RIHANĖS si zile tė shtėpisė sė tij )))
LEK PLEPI ėshtė aq me edukatė saqė kur i bie shtyllės me kokė i thotė: me fal…se pėrsėris mė ))

View user profile
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Anonymous

Post on Wed Mar 23, 2011 9:31 pm by RIDER-G

Lek Plep-in……..e kanė bėrė synet me prefėse thonjsh…………….

Lexo me shume:

lOL SEPSE ESHTE LEK PLEPI

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum