Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirë se erdhët në mesin tonë .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » TE REJAT NGA VIPAT E HUAJ

TE REJAT NGA VIPAT E HUAJ

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 TE REJAT NGA VIPAT E HUAJ on Sat Mar 19, 2011 3:45 pm

simpatikja

simpatikja
PrinCesh
PrinCesh
Paris Hilton:Jo,dhurateve nen 5 mije dollare

Trashegimtarja e pasur ka njoftuar miqte se nuk do te pranoje dhurata,qe kushtojne me pak se 5 mije dollare.Hilton kerkon qe ti shperblehet bujaria,pasi ajo ka bere per miqte e saj dhurate te shtrenjta.Nje perjashtim ne rregullin e saj bejne dhuratat kulturore,per te cilat ajo eshte e cmendur,por cilesohet se nuk preferon cd,dv,kepuce.
Parfumet e blera ne qendrat tregetare nuk bejne per te,por di ti pelqenen diamante,pelice,ore,makine ose veshje te modes.Thone se Paris shume dhurata i fal per bamiresi.

View user profile

2 Re: TE REJAT NGA VIPAT E HUAJ on Sat Mar 19, 2011 3:46 pm

simpatikja

simpatikja
PrinCesh
PrinCesh
Lopez,agjent privat per te kontrolluar bashkeshortin

Kengetarja ka punesuar nje agjent privat per te ndjekur te gjitha levizjet e bashkeshortit te saje,ndersa ai po zhvillon nje turne.Gjithsesi ky xhest ka ndezur zerat se cifti i ka ditet e numeruara.

Asgje nuk eshte e bazuar pasi si ne New York ashtu edhe ne Los Angeles,Mark eshte pare ne shoqerine e disa bukurosheve.

View user profile

3 Re: TE REJAT NGA VIPAT E HUAJ on Sat Mar 19, 2011 3:46 pm

simpatikja

simpatikja
PrinCesh
PrinCesh
Modelja e Playboy:Do fus Ronaldon ne shtrat

Nje nga modelet e Playboy ,qe kohe me pare joshi nje nga lojtaret e Manchester United,Dimitar Berbatov,ia ka vene syrin nje tjetri nga djajt e kuq.
Daniela Arnaut ka deklaruar se do beje gjithcka per te futur ne shtrat Ronaldon dhe po planifikon te shjkoje ne Britani per ta njohur ate me mire.
"Eshte seksi ka nje te ardhme te shkelqyer perpara dhe miliona gra qe cmenden per te",ka thene modelja bullgare per futbollistin portugez."Mund ti jap dicka,per te cilen te mendoje",tha 24-vjecarja.Lidhja e saj e fshehte e meparshme me Berbatov u zbulua pas 2 vjetesh,ndersa futbollisti ishte i fejuar."Isha e dashuruar me te,ndjehesha si princeshe",ka treguar modelja,duke shtuar se e kishte joshur futbollistin me nje lap dance.

View user profile

4 Re: TE REJAT NGA VIPAT E HUAJ on Sat Mar 19, 2011 3:47 pm

simpatikja

simpatikja
PrinCesh
PrinCesh
Victoria Beckham:Ngjaj me meshkut homoseksual

Victoria Beckham deklaron se ndihet si nje mashkull homoseksual.Ish pjesetarja e grupit"SPICE GIRLS"thote se nuk ka asgje te perbashket me mreshkujt heteroseksuale dhe ze me shume miqesi me ata gay.
"Mua me pelqejne femrat dhe kam mikesha femra,por preferoj meshkujt homoseksual.Brenda meje eshte nje mashkull gay qe do te dale jashte"ka thene ajo."Me meshkujt normal nuk ngjaj,perfshire ketu bashkeshortin,babane apo vellezerit".
Ne nje interviste per edicionin italian"Vanity Fair",Victoria thote se deshiron ti shtoje edhe nje vajze klanit Beckham."Do te doja shume te jete vajze.S'mund ta zgjedhesh se cdo te dale,por do te deshiroja nje vajze.

View user profile

5 Re: TE REJAT NGA VIPAT E HUAJ on Sat Mar 19, 2011 3:48 pm

simpatikja

simpatikja
PrinCesh
PrinCesh
Aktoret firmosin per"Sex&the City 2"

Filmi,prodhim i Warner Bros do te shfaqet ne veren e vitit 2010 dhe do te bashkoj serish Sarah Jessica Parker,Kim Cattral,Kristin Davis dhe Cynthia Nixon.
Michael Patrick King,skenaristi dhe regjisor i filmit shohre i ekzaltuar se do te punoje serish me aktoret e mrekullueshme."SEX&THE CITY 1"pati sukses ne kinemate boterore.Filmi eshte bazuar ne serialin e suksesshem me te njejtin titull.

View user profile

6 Re: TE REJAT NGA VIPAT E HUAJ on Sat Mar 19, 2011 3:50 pm

simpatikja

simpatikja
PrinCesh
PrinCesh
Mashtrimi i Hilton me syte ngjyre bluParis Hilton me sy blu? Gjithcka eshte nje mashtrim i vertete pasi pasardhesja e dinastise milionere ka vendosur lente me ngjyre te theksuar blu, secila prej te cilave kushton 150 dollare.
Kete e ben te ditur revista gossip “Ok!”, duke shtuar se syte origjinale te Hilton jane ngjyre kafe por ajo eshte fiksuar pas ngjyres se detit.
“Paris mban lente kontakti me ngjyre prej disa vitesh. Ka nje ngjyre te perqendruar dhe efekti qe jep tek syte e saj eshte shume i madh. Cdo lente kushton 150 dollare dhe ajo blen ato qe durojne me shume se nje here”, thote nje burim i brendshem i familjes se famshme amerikane.
Ky lajm mund ta ule koeficentin e imaxhit te bukur te Hilton, e cila eshte vleresuar shume edhe per ngjyren e vecante te syve.

View user profile

7 Re: TE REJAT NGA VIPAT E HUAJ on Sat Mar 19, 2011 3:53 pm

simpatikja

simpatikja
PrinCesh
PrinCesh
Beckham, ne shoqerine e nje modeleje hungarezeNje femer e re prane David Beckham? Ai eshte konsideruar futbollisti me seksi ne bote, kurse ajo eshte nje modele hungareze.
Te dy jane vendosur ne qender te nje thashethemi. Sipas revistes franceze “Voici”, Beckham dhe modelja Mariann Fogarasy kane darkuar se bashku ne nje restorant ne Milano.
Te tjera zera rreth yllit te Galaxy, te huazuar nga Milani, vazhdojne prej ditesh edhe rreth festes se 10-vjetorit te marteses se tij me Victorian, ish-pjesetaren e pice Girls.
Party ishte planifikuar te mbahej ne Los Anxhelos, por cifti e ka anuluar ate ne momentin e fundit. Nga festa e madhe jane detyruar te heqin dore shume persona, qe i kishin marre ftesat prej kohesh.

View user profile

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum