Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Cifti Gibson, divorcin me te shtrenje te Hollywood

Cifti Gibson, divorcin me te shtrenje te Hollywood

Go down  Message [Page 1 of 1]

simpatikja

simpatikja
PrinCesh
PrinCesh
Mel Gibson duket se do te vendose nje rekord te ri ne Hollywood. Ate te divorcit me te kushtetueshem ne historine e tij.
Ndarja me bashkeshorten Robin mund t’i marre atij edhe nje pjese te mire te pasurise, e cila shkon pertej 600 milione dollareve, madje sipas disa burimeve te tjera, shifra eshte shume prane miliardit.

Mediat thone se financat e Gibson nuk i perkasin vetem atij ndaj duhet te ndahen me ish-gruan, me te cilen kaloi shume vite jete bashkeshortore.

Ish-zonja Gibson mund te marre gjysmen e fitimeve te marteses. Ne filmin “Pasioni i Krishtit”, aktori ka fituar 600 milione dollare.

Ndarja e ciftit do te behet shume shpejt dhe me dyer te mbyllura.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum