Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Playboy: Natalie Portman, femra mė seksi nė botė

Playboy: Natalie Portman, femra mė seksi nė botė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Ashtu si pėr ēdo vit, revista “Playboy” ka publikuar edhe klasifikimin mė tė fundit pėr femrat mė seksi tė planetit.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kėshtu, sipas revistės sė Hugh Hefner, mbretėresha e seksit pėr vitin 2011, ėshtė cilėsuar Natalie Portman, si aktorja mė e mirė e filmit “Mjelma e zezė”, qė u vlerėsua edhe me ēmimin Oscar.

Ndėrkaq, mes emrave tė tjerė tė njohur, renditet edhe Angelina Jolie, nė tė 21-in, duke humbur mjaft vende.

Klasifikimi:

1 – Natalie Portman (aktore)
2 – Hope Dėoraczyk (modele)
3 – Sophie Monk (kėngėtare)
4 – Tara Reid (aktore)
5 – Brooke Burke (modele)
6 – Anna Paquin (aktore)
7 – Kendra Ėilkinson (modele)
8 – Halle Berry (aktore)
9 – Candice Boucher (modele)
10 – Arianny Celeste (modele)
11 – Sasha Grey (modele, aktore)
12 – Jennifer Lopez (akore, kėngėtare)
13 – Kelly Brook (modele, aktore)
14 – Michelle Uilliams (aktore)
15 – Holly Madison (modele)
16 – Beyonce (kėngėtare)
17 – Amber Heard (aktore)
18 – Kim Kardashian (modele)
19 – Pamela Anderson (aktore, modele)
20 – Jenni “Jwow” Farley (personazh tv)
21 – Angelina Jolie (aktore)
22 – Claire Sinclair (modele)
23 – Crystal Harris (modele)
24 – Christina Hendricks (aktore)
25 – Megan Fox (aktore)

View user profile http://www.forumijone.net
[You must be registered and logged in to see this image.]

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum