Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Tė varfėr e pa para, ēifti anglez martohet … pa rroba

Tė varfėr e pa para, ēifti anglez martohet … pa rroba

Go down  Message [Page 1 of 1]ANGLI- Njė ceremoni e cuditshme dasme ėshtė regjistruar sė fundmi nė Birmingham nė Angli. Ndoshta, nga mė tė cuditshme, qė brenda kishte edhe protestėn. Cifti, Kelly e Lee kanė bėrė njė dasmė tė vecantė, sepse janė celebruar pa rroba.
Kalendari i fotove tė dasmės sė tyre do tė qarkullojė nėpėr botė, pėrmes web-eve tė ndryshme si njė nga mė bizarrėt. Pas kėsaj, ka edhe njė shpjegim, ndonėse si vetė ceremonia, krejt tė cuditshėm.
Ata nuk kanė pasur para pėr dasmėn dhe shpenzimet pėr tė i mori pėrsipėr njė radio lokale, pjesė e konkursit tė tė cilės ata u bėnė para ceremonisė. Mes shpenzimeve, pėrfshihej edhe albumi i fotove

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum