Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Ndėrtesa qė do thyej kufijtė me qiellin-Video

Ndėrtesa qė do thyej kufijtė me qiellin-Video

Go down  Message [Page 1 of 1]

simpatikja

simpatikja
PrinCesh
PrinCesh
Kingdom Holding Company, kompania nėn udhėheqjen e princit tė Arabisė Saudite Al ėaleeda Bin Talala, ka fituar ngjyrėn e gjelbėrt pėr kėtė projekt spektakular, njė cudi nė arqitektur, e cila do ti thyej kufinjtė e qiellit, pasi qė nė qiell do ngjitet njė milje! Po, mirė e keni lexuar, njė milje!
Saktėsith pak mė shumė se 1600 metra!
Kongdom Toėer do tė ndėrtohet nė qytetin e Arabisė Saudite nė brigjet e Detit tė Kuq, ndėrsa me lartėsinė e saj dyfish do tė tejkaloj ndėrtesėn mė tė lartė nė botė-Burj Khalif nė Dubai, Dizajnin e nėnshkruan arqitekti Adrian Smith.
Ky objekt gjigand do tė jetė pjesė e Kingdom City, njė kompleks i madh pune i dedikuar pėr 80 000 mijė njerėz.Pėr tu ngjitur deri nė maje tė Kingdom Tower do tė duhen 12 minuta.