Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Bin Laden, video false nė Facebook: ėshtė virus

Bin Laden, video false nė Facebook: ėshtė virus

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė virus i ri po pėrhapet nė Faceook, njė virus qė mbėshtetet nė njė nga lajmet mė tė kilikuara dhe shikuara pėr momentin: video dhe imazhe tė vrasjes sė Bin Ladenit.
Virusi po qarkullon nė profilet e Facebook ku lexohet njė mesazh qė thotė :”video e ekzekutimit tė Bin Ladenit”, – me njė koment “shikoni ēfarė i bėjnė kėta ushtarė Bin Ladenit”. Siē ndodh shpesh nė kohė tė ngjarjeve dhe tragjedive tė madhe, kriminelėt informaticientė pėrfitojnė pėr pėrhapjen e viruseve duke vjedhur kėshtu tė dhėnat personale tė pėrdoruesve tė internetit.
Mesazhi mund t’ju vijė dhe kur jeni duke biseduar nė chat. Nėse ju hyni nė kėtė faqe, nė fakt, do tė gjendeni pėrballė njė kodi tė thjeshtė, gjė qė duhet shmangur pasi virusoni kompjuterin tuaj.
Ēfarė duhet tė bėni pėr ta shmangur: mos e hapni dhe shpėrndani linkun, por eliminojeni nga profili juaj ose e raportoni atė si tė padėshirueshėm.
Ju kujtojmė se asnjė video nuk ėshtė lėshuar zyrtarisht apo jo zyrtarisht, pėr vrasjen e Bin Ladenit dhe vetėm pak orė mė parė presidentit i SHBA-sė Barack Obama njoftoi se nuk do tė publikohet asnjė fotografi lidhur me vdekjen e kreut tė Al Kaidės.

View user profile
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum