Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Kėnga e Aurela Gaēes qė pėrfaqėsonte Shqipėrinė skualifikohe

Kėnga e Aurela Gaēes qė pėrfaqėsonte Shqipėrinė skualifikohe

Go down  Message [Page 1 of 1]

Kėnga e Aurela Gaēes qė pėrfaqėsonte Shqipėrinė skualifikohet nga Eurovizion

Kėnga e Aurela Gaēes qė pėrfaqėsonte Shqipėrinė skualifikohet nga Eurovizion
Sapo ka pėrfunduar votimi i drejtpėrdrejtė nė natėn e parė tė Festivalit Evropian tė Kėngės dhe Shqipėria ėshtė pėrjashtuar nga finalja e Eurovizion.
Kėnga e interpretuar nga Aurela Gaēe, fituese e Festivalit tė Kėngės nė RTVSH nė edicionin 2010, ishte e treta qė u kėndua sonte nė natėn e parė tė Eurovizion dhe pati duartrokitje tė konsiderueshme.
Por votimi qė u krye para pak ēastesh e nxori jashtė finales kėtė kėngė.