Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Kinė, shiten mbi 2 mln iPhone 5 vetėm pėr 3 ditė

Kinė, shiten mbi 2 mln iPhone 5 vetėm pėr 3 ditė

Go down  Message [Page 1 of 1]

SHBA- Kompania Apple ka bėrė tė ditur se ka shitur mbi 2 milionė telefona iPhone 5 nė Kinė, gjatė tre ditėve tė para tė daljes nė treg, duke shėnuar kėshtu shitje rekord.

[You must be registered and logged in to see this image.]
iPhone 5 ka arritur nė Kinė tė premten, ndėrsa deri nė fund tė muajit do tė mund tė blihet nė mė shumė se 100 vende tė tjera. Ai ka dalė nė shitje mė 21 shtator, fillimisht nė Shtetet e Bashkuara, Gjermani, Francė, Japoni dhe pesė vende tė tjera. iPhone 5 ėshtė mė i lehtė dhe mė i fuqishėm se paraardhėsit e tij.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum