Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » Team viewer lidh dy pc si te ishte nje

Team viewer lidh dy pc si te ishte nje

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Team viewer lidh dy pc si te ishte nje on Tue Feb 16, 2010 2:59 pm

elonasefa

avatar
PrinCesh
PrinCesh
Me ane te ketij softwari ju mund te kontrolloni pc e personit tjeter por duhet ta kete edhe ai personi tjeter te instaluar
edhe pastaj punon me pc e tije sikur te ishte i joti
eshte shume thjeshte
shkarko nga faqa teamviewr

View user profile

2 Re: Team viewer lidh dy pc si te ishte nje on Mon Apr 12, 2010 6:25 pm

1a2r3d4i

avatar
Fillestar/e
Fillestar/e
elonasefa wrote:Me ane te ketij softwari ju mund te kontrolloni pc e personit tjeter por duhet ta kete edhe ai personi tjeter te instaluar
edhe pastaj punon me pc e tije sikur te ishte i joti
eshte shume thjeshte
shkarko nga faqa teamviewr

View user profile

3 Re: Team viewer lidh dy pc si te ishte nje on Mon Apr 12, 2010 9:08 pm

Ja ku e keni edhe linkun per download

Code:
http://download.cnet.com/3001-7240_4-10398150.html?spi=e8212e09ab1d1832ad0d262e5355bb76&part=dl-6271747

Me te mira
admin

View user profile http://www.forumijone.net

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum