Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Celular qe karikohet me Coca-Cola!

Celular qe karikohet me Coca-Cola!

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Celular qe karikohet me Coca-Cola! on Sat Apr 10, 2010 8:17 pm


Se fundmi prodhuesit e kompanise se Nokia-s kane nxjerre nje model te ri celulari, ju tashme skeni nevoje per nje karikues te thjeshte telefoni, por ju duhet nje pije freskuese si Coca Cola!
Zheng Daizi, projektuesi kinez ka bere nje dizajn mjaft interesant per kompanine Finlandeze, nje celular revolucionar qe punon me Coca Cola dhe pije te tjera qe perpmbajne sheqer te mjaftueshem.
Celulari funksionon ne kete menyre: -terheq energjine nga sheqeri, nga karbohidratet qe permban pija e embel, celulari permban nje rezervuar te vogel qe here pas here duhet ta furnizojme me pije qe permbajne sheqer.
Nje fakt interesant qe duhet permendur eshte se, celulari mund te perdoret kater here me shume se sa nje celular me bateri te zakonshme

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum