Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Harrohen nė internet, u vdes fėmija

Harrohen nė internet, u vdes fėmija

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Harrohen nė internet, u vdes fėmija on Sat Apr 10, 2010 8:20 pm

Njė ēift bashkėshortėsh nga Koreja e Jugut janė harruar pas lojėrave nė internet kafe, duke lėnė tė vdesė urie foshnjėn e tyre nė shtėpi. Policia koreane bėn tė ditur se ēifti e kishte lėnė nė shtėpi fėmijėn e vogėl, i cili pas orėsh tė tėra kishte ndėrruar jetė nga mospėrkujdesja e prindėrve. Agjencia e lajmeve “Yonhap” shkruan se ngjarja e rėndė ka ndodhur para disa muajve nė njė qytet tė Koresė sė Jugut.

Papėrgjegjshmėria e babait 41-vjeēar dhe nėnės 25 vjeēe arrin mė tej, ku pasi mėsojnė pėr fatkeqėsinė, ata i arratisen policisė, dhe vetėm pas pesė muajsh arrestohen. Policia lokale i ka bėrė tė ditur agjencisė “Yonhap”, se ēifti prej kohėsh bėnte njė jetė tė shthurur.
Pėr t’iu larguar halleve tė pėrditshme tė jetės, ēifti kishte gjetur “rehati” tek internet kafetė, duke braktisur edhe foshnjėn e tyre.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum