Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Me shume se 700 karta krediti te zhdukura nga Facebook

Me shume se 700 karta krediti te zhdukura nga Facebook

Go down  Message [Page 1 of 1]

Perdorimi i Facebook ka bere qe te zhdukeshin nga karta e kreditit me shume se 700 euro


Perdorimi i Facebook te sjell shume gjera pozitive, por dhe negative ne te njejten kohe. E ka provuar mbi kurrizin e saj nje nene britanike e cila ka pare ti zhdukeshin nga karta e saj e kreditit me shume se 700 euro. Po fajin per kete nuk e ka pasur Facebook, por djali i saj 12 vjecar. Pasi ka harxhuar me shume se 330 euro, qe ishin gjithe kursimet e tij, djali i vogel ka marre edhe 700 euro nga karta e kreditit te se emes per te luajtur ne fermen virtuale “Farmville”, nje nga lojerat me popullore ne Facebok. Gruaja nuk mund ti marre me mbrapsht parate e harxhuara nga djali i saj, pasi banka e ka sqaruar se adresa ne te cilen jane derguar keto para koincidon me adresen ne te cilen eshte regjistruar karta e kreditit. E vetmja menyre qe gruaja te marre serish parate e saj eshte te denoncoje te birin ne polici, por ky tani per tani duket nje variant i pamundur.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum