Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Mafia Shqiptare, pjese ne 10 grupet mafioze me te medha

Mafia Shqiptare, pjese ne 10 grupet mafioze me te medha

Go down  Message [Page 1 of 1]

Mafia Shqiptare, pjese ne 10 grupet mafioze me te medha ne Bote!
10. Jamaikanet-britanike Yardies.
9. Mafia Shqiptare.
8.Mafia Serbe.
7. Mafia Izraelite.
6. Mafia Meksikane.
5 .Yakuza Japoneze.
4.Triada Kineze.
3. Kartelat e droges Kolumbiane.
2.Cosa Nostra Amerikane dhe Siciliane.
1.Mafia Ruse.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum