Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Filtrat e cigareve me permbajtje derri

Filtrat e cigareve me permbajtje derri

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Filtrat e cigareve me permbajtje derri on Wed Apr 14, 2010 9:49 pm

Sidnei - Nė tė gjitha filtrat e cigareve nė botė gjendet njė lėndė e marrė nga gjaku i derrave, bėhet e ditur nga njė studim i kryer nė Universitetin australian tė Sidneit.
Lajmi bėhet i ditur nga “Daily Mail”, duke cituar studiuesin Prof. Simon Chapman, i cili vė nė dukje se nė tė gjitha filtrat e cigareve pėrdoret homoglobinė e marrė nga gjaku i derrave. Prof. Chapman thekson se myslimanėt dhe cifutėt, tė cilėt nuk konsumojnė asnjė lloj produkti nga derrat, duhet tė vihen nė dijeni pėr kėtė gjė.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum