Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » USB DVD Download Tool v1.0.30 Ready for Windows 7 + KeyGen

USB DVD Download Tool v1.0.30 Ready for Windows 7 + KeyGen

Go down  Message [Page 1 of 1]

USB DVD Download Tool v1.0.30 Ready for Windows 7 + KeyGen

Loader USB / DVD drive Windows 7 - krijon njė disk bootable USB ose DVD nga imazhi iso e Windows 7. Mjet i ndihmon pėrdoruesit pėrfundimtarė tė instaluar Windows 7 drejtpėrdrejt nga USB ose mediat DVD. Puna me dobi ėshtė shumė e thjeshtė. Pas instalimit, ju duhet tė zgjidhni nga imazhi ISO-sistemit tė shpėrndarjes, si dhe pikėn se ēfarė automjeti tė zgjeruar atė.
OS: Windows ® XP/Vista/Se7en
Licenca: KeyGen
Size: 2.5 Мб

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mirror:
[You must be registered and logged in to see this link.]

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum