Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » program per te mesuar tastieren e pc

program per te mesuar tastieren e pc

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 program per te mesuar tastieren e pc on Fri Apr 16, 2010 9:09 pm

ne se keni probleme si te shkruani me tastiere atehere downloado kete program edhe praktikohu

Spoiler:
Code:
http://rapidshare.com/files/21802621/T.Master.7.zip

View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: program per te mesuar tastieren e pc on Fri Apr 16, 2010 9:09 pm

shkuraj dicka ne se e pelqen postimin tim
thnx

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum