Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Indi, mė shumė celularė se WC

Indi, mė shumė celularė se WC

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Indi, mė shumė celularė se WC on Sat Apr 17, 2010 2:49 pm

Indi, mė shumė celularė se WC

Nė Indi ka mė shumė celularė se sa tualete. Konkluzioni ironik i raportit tė fundit tė OKB-sė ėshtė publikuar nė mediat vendase. Studimi bėn njė ekspoze tė situatės higjienike dhe ėshtė kryer nė bashkėpunim me Institutin pėr Ujin, Ambientin dhe Shėndetin nė Universitetin e Kombeve tė Bashkuara.
Sipas tė dhėnave tė vitit 2008, vetėm 31 pėrqind e popullsisė indiane, pra rreth 366 milionė persona kanė WC, ndėrsa numri i telefonave celularė ka arritur ne 545 milionė.

Nuk dimė nėse OKB ka kryer edhe ndonjė studim pėr situatėn nė Shqipėri...A do tė regjistrohej edhe tek ne ky paradoks?!

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum