Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Barcelonė, parakalim spektakolar i yjeve tė F1 (FOTO LAJM)

Barcelonė, parakalim spektakolar i yjeve tė F1 (FOTO LAJM)

Go down  Message [Page 1 of 1]

Formula 1 rikthehet sėrish nė Europė me garėn e pestė tė kėtij kampionati, Ēmimin e Madh tė Barcelonės. Pastor Maldonado ishte surpriza e sezonit tė shkuar. Po sot kush do tė triumfojė? Pėr tė mėsuar kėtė duhet pritur gara.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Por ajo ēka e ka bėrė mė spektakolare kėtė garė ka qėnė parakalimi me makina tė vjetra tė disa prej yjeve tė Formula 1.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum