Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Barcelonė, Ferrari zbret nga qielli (FOTO LAJM)

Barcelonė, Ferrari zbret nga qielli (FOTO LAJM)

Go down  Message [Page 1 of 1]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kur jemi nė pritje tė provave zyrtare tė Ēmimit tė Madh tė Barcelonės nė Formual 1 skuderia italiane Ferrari gjen njė mėnyrė shumė tė veēantė dhe spektakolare pėr tė sjellė "Kokėkuqen" e saj nė Katalunjė.

Njėvėndėshja e Formula 1 ėshtė transportuar me anė tė njė helikopteri nė pistėn ku do tė zhvillohet gara e Montmelos.

Zbritje e madhe pėr njė makinė tė madh


[You must be registered and logged in to see this image.]

burimi /albeu/

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum