Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Sherbimet tona online » Me Te Klikuarat Ne FaceBook » Tradhėtia e burrit...

Tradhėtia e burrit...

Go down  Message [Page 1 of 1]

Gruaja kthehet nė shtėpi dhe e gjen burrin e saj nė shtratin e tyre duke bėrė dashuri me njė femėr tė re dhe tėrheqėse.

E zhgėnjyer dhe duke qarė po i bėrtiste: Je njė derr i fėlliqur, si guxon tė ma bėsh mua kėtė, unė jam gruaja jote, jam mamaja e fėmijėve tė tu, do tė lė, kėrkoj divorcin menjėherė.

Burri: Tė lutem e dashur duro vetėm njė minutė, tė paktėn tė tė tregoj ēfarė ndodhi.

Gruaja duke qarė me dėnesė i pėrgjigjet: Mirė, vazhdo, por ta dish se kėtė janė fjalėt e fundit qė do kesh mundėsi tė mė thuash

Burri: Kur po kthehesha me makinė rrugės pėr nė shtėpi, kjo goca mė kėrkoi ta afroja nė qytet me makinė. Dukej shumė keq, vetėm nė anė tė rrugės, pa shpresė, e dobėt, e lodhur dhe shumė e mėrzitur, ndjeva keqardhje dhe pranova ta merrja nė makinė.

Me qėllimin pėr ta ndihmuar disi, e solla nė shtėpi dhe i ngroha atė krepėn qė tė pėrgatita ty dje , por ti nuk e hėngre sepse ke frikė mos shėndoshesh. Meqė vajza kishte nevojė pėr t'u larė, i ofrova tė pėrdorte dushin dhe ndėrkohė qė ajo lahej, meqė rrobat e saj ishin tė grisura dhe tė pista, i hodha, i dhash ato xhinset e markės qė ti pėrdor prej disa vitesh, por nuk i vesh sepse thua qė tė nxjerrin tė shėndosh. I dhash edhe tė brendshmet e tua, ato qė t'i kam blerė si dhuratė pėrvjetori, tė cilat ti nuk i vesh sepse unė nuk kam gusto nė blerje.

Gjeta dhe bluzėn seksi qė motra ime tė ka dhuruar pėr Krishtlindje, tė cilėn ti nuk e vesh pėr tė injoruar atė, i dhurova edhe ēizmet qė ti ke blerė te ai butiku i shtrenjtė, por qė nuk i vesh sepse dikush nė punė ka njė palė tė ngjashme.

Burri mori frymė shpejt dhe vazhdoi: Ajo u ndje shumė mirėnjohėse ndaj meje qė e kuptova dhe ndihmova, dhe ndėrsa po e shoqėroja pėr te dera, ajo u kthye nga une, me lot nė sy dhe mė tha:

-Tė lutem....A ke diēka tjetėr qė gruaja jote nuk e pėrdor??

View user profile
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum