Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Viber njeh Kosovėn si shtet

Viber njeh Kosovėn si shtet

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Viber njeh Kosovėn si shtet on Sun May 12, 2013 9:12 pm

Ardhja e produktit Viber pėr desktop personal pėrveē qė ka pasur jehonė gjithandej, mund tė ketė njė mirėseardhje edhe mė tė ngrohtė nga pėrdoruesit nga Kosova tė kėtij shėrbimi.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ardhja e shėrbimit Viber pėr desktop personal, pėrveē qė ka mundur tė gėzojė pėrdoruesit nga e mbarė bota, pėrdoruesit nga Kosova kanė njė arsye mė tepėr pėr tė qenė tė gėzuar: nė listėn e hyrjeve ndodhen hyrjet me numrat +37744, +37745 dhe +38649, qė e kanė tė vendosur flamurin e Kosovės, transmeton PC World Albanian.

Deri mė tani Kosovėn si shtet tė pavarur e kanė njohur 98 shtete qė janė pjesė e Organizatės sė Kombeve tė Bashkuara (OKB), por nėse i numėrojmė edhe faqet shumė tė njohura dhe shumė tė vizituara nė internet si Facebook apo Twitter, si dhe duke e ditur qė kėto faqe kanė miliona pėrdorues aktivė mujorė, atėherė lirisht mund tė themi qė Kosova ėshtė njohur nga mė tepėr se 100 entitete.

Pėrveē qė mund tė pėrdoret si produkt pėr tė bėrė thirrje pa pagesė nė telefona, Viber sė fundi ėshtė parė edhe si sfidues i produktit shumė tė popullarizuar Skype

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum