Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Publikohen fotot e iPhone 5C

Publikohen fotot e iPhone 5C

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Publikohen fotot e iPhone 5C on Wed Aug 28, 2013 12:51 pm

Publikohen foto tė reja tė iPhone-it tė ri ekonomik tė Apple tė quajtur iPhone 5C me ngjyrė tė kuqe. Pritet qė iPhone 5C do tė jetė nė ngjyra tė verdhė, jeshile, blu dhe tė bardhė.
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]


Detajet pėr ēmimin e iPhone-t tė pėrballueshėm kanė dalė dhė bėhet fjalė pėr njė ēmim rreth 490 dollarė. Applegjithashtu do tė lanēojė gjeneratėn e re tė iPhone-it pėr variantit ekonomik. Tashmė kanė dalė disa foto tė reja qė sugjerojnė se iPhone i radhės do tė quhet iPhone 5G dhe jo iPhone 5S siē ishte folur mė parė.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum