Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » JA CFARE MREKULLISH BEN PASTA E DHEMBEVE!

JA CFARE MREKULLISH BEN PASTA E DHEMBEVE!

Go down  Message [Page 1 of 1]

Pasta e dhėmbėve nuk ėshtė e nevojshme vetėm pėr t’u kujdesur pėr higjienėn e gojės, por edhe pėr shumė funksione tė tjera. Ekspertėt bėjnė me dije se, pasta e dhėmbėve gjen pėrdorim nė shumė fusha .1. Largon aromat e pakėndshme nė duar.

2. Largon njollat: Pasta pėr dhėmbė mund tė largojė njollat e vėshtira nga veshjet dhe qilimat. Pėr rroba, aplikoni pastėn drejt nė njolla dhe fėrkoni fort, derisa tė hiqet njolla, pastaj lajini si zakonisht.

3. Largon puērrat: Vendosni pak pastė nė to, para se tė shkoni tė flini. Lėreni tė veprojė gjithė natėn dhe nė mėngjes shpėlajeni.

4. Largon njollat e errėta nga hekuri: Te hekuri me ngjyra pas njė kohė shfaqen njollat e errėta. Ato do t’i largoni lehtė me pastėn pėr dhėmbė.

5. U kthen shkėlqimin stolive tuaja prej argjendi apo dekorimeve tė tjera nga argjendi.

6. Largon gėrvishtjet nė CD: Aplikoni njė shtresė tė hollė tė pastės nė CD dhe fshijeni lehtė. Pastaj pastroni me peshqir tė pastėr.

View user profile
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum