Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Obama: Brenda 2035 nė Mars

Obama: Brenda 2035 nė Mars

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Obama: Brenda 2035 nė Mars on Sat Apr 17, 2010 3:12 pm

Presidenti amerikan Barak Obama ka shpalosur objektivin e ri tė Shtėpisė sė Bardhė pėrsa u pėrket misioneve hapsinore tė NASA-s.
“Ėshtė koha tė shkojmė pėrtej Hėnės dhe tė mendojmė qė nė tė ardhmen kėmba e njeriut tė shkelė mbi Mars. Programi dhe fondet e reja do tė hapin 2500 vende tė reja pune dhe unė pres qė brenda 2035 misionet pėr nė planetin e kuq tė bėhen realitet”, deklaroi nga Uashingtoni presidenti Obama.

Objektivi i ri u shpall pas publikimit tė fondit prej 6 miliard dollarėsh, dhėnė prej administratės sė presidentit Obama pėr punėn kėrkimore tė agjencisė hapsinore NASA.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum