Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Vogėlushi i sėmurė nga zemra, jeton falė viagrės

Vogėlushi i sėmurė nga zemra, jeton falė viagrės

Go down  Message [Page 1 of 1]

Vogėlushi, Alfie Oliver, qė ėshtė vetėm njė vjeē, ka lindur nė korrikun e vitit qė shkoi me njė keqformim nė zemėr. Pėr kėtė, ai ka nevojė tė vazhdueshme pėr trajtime mjekėsore, pėr tė mbijetuar ia detyron veēanėrisht jetėn e tij, njė ilaēi shumė tė veēantė.Derisa zemra e tij nuk vuan dhe qarkullimi nuk ka probleme, Alfie duhet tė marrė gjashtė doza viagrash nė ditė.
Ngjarja e publikuar nga tabloidėt britanikė, duket si e pamundur, por ėshtė krejt e vėrtetė.
Fėmija iu nėnshtrua operacionit tė parė kur ishte vetėm 16-ditėsh: mė pas, kur mbushi 4 muaj, mjekėt thanė se do tė mbijetonte maksimumi dhe disa javė. Falė dozave tė pėrditshme tė ilaēeve kundėr impotencės, Alfie ėshtė ende gjallė dhe gėzon shėndet tė mirė, transmeton Shekulli.
Prindėrit Tracey dhe Rob, e dinė qė kjo nuk mund tė zgjasė shumė: pas 2 javėsh do festojė datėlindjen e tij tė parė, madje ka mėsuar dhe tė ecė.
"Mund tė ketė nevojė pėr njė transplantim zemre dhe mushkėrish", kanė thėnė mjekėt.
"U shokuam kur mjekėt na thanė qė duhet tė merrte viagra ēdo ditė", ka thėnė nėna, Tracey, nuk mendonim se pikėrisht ajo do tė ishte shpėtimi i tij. Kur ua tregonim njerėzve, ata qeshnin. Por ėshtė e vėrtetė: viagra ka shpėtuar luftėtarin tim tė vogėl"

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum