Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » Audio Convert Toolbox 4.1

Audio Convert Toolbox 4.1

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Audio Convert Toolbox 4.1 on Thu Apr 22, 2010 8:32 pm

Handy User's Interface
Easy-to-use Explorer-like interface allows you easily navigate through audio files on our computer and perform all actions just by one mouse click even for unproficient user.

Batch Conversion Support
In case of mass conversion you can use inbuilt Batch Conversion engine to increase performance.
Fast Conversion Speed
Audio formats conversion is performed directly, without any temporary WAV files, this fact means higher converting speed and economy of hard disk resource. Fast processing speed saves your time and high conversion quality allows you really to enjoy your digital audio.

Best Audio Codecs Support
Our digital audio converter uses most modern and fast audio codecs, it internally supports WMA 9 format. For MP3 encoding it uses fast LAME encoder 3.97, for OGG encoding it uses latest Vorbis
The complete, compact and easy audio converting suite.

[You must be registered and logged in to see this link.]


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum