Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » Microsoft Office 2010 Blue Edition – Full Aktiv

Microsoft Office 2010 Blue Edition – Full Aktiv

Go down  Message [Page 1 of 1]

Code:

http://hotfile.com/dl/21899859/2facb11/Microsoft_Office_Professional_Plus_2010.part1_www.Yazilimindir.Net.rar.html

http://hotfile.com/dl/21899885/adcf9e0/Microsoft_Office_Professional_Plus_2010.part2_www.Yazilimindir.Net.rar.html

http://hotfile.com/dl/21899874/61b659e/Microsoft_Office_Professional_Plus_2010.part3_www.Yazilimindir.Net.rar.html

http://hotfile.com/dl/21896710/fc0dfc7/Microsoft_Office_Professional_Plus_2010.part4_www.Yazilimindir.Net.rar.html


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum