Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » Driver Genius

Driver Genius

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Driver Genius on Fri Apr 23, 2010 6:01 pm

Quote:
What is Driver Genius?

Driver Genius is a powerful driver manager for Windows that can backup, restore and update your drivers in several mouse clicks!

Backup Drivers - Driver Genius can detect and quickly backup the installed drivers in your system. It can compress the backup drivers to a zip file, self extracting file or an independent auto installer program.

Restore Drivers - You need not install drivers one-by-one after reinstalling your operating system. Just one click is all you need to install all your backup drivers automatically. You can also install drivers in command mode silently.

Update/Search Drivers - Are you still using an old driver or beta version drivers? These faulty drivers often cause compatibility problems and are one of the main causes of system crashes. A suitable driver can improve hardware performance by 50% or even more. There is information on more than 30,000 device drivers in the Driver Genius Database including Motherboard, Sound card, Video card, Network card, Modem, Mouse, Keyboard, Scanner, Printer, Digital devices etc. With one mouse click, Driver Genius can detect what drivers need updating. All drivers we offer are official version or WHQL versions--you can use them without any worries.

Uninstall Drivers - There could be some leftover drivers in your system due to hardware changes or previous driver updates. Driver Genius can find these useless drivers quickly and uninstall them.

LiveUpdate - We will update large numbers of drivers on our website. You can synchronize your database with our website to get the latest driver versions through the Liveupdate feature.

What can I do with Driver Genius?

Quickly backup device drivers for your computer.
One click will install all drivers.
Keep your drivers up to date.
Scan and fix your driver problem.

Compatible with: Windows 98/ ME/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ XP x64/ Server 2003 x64/ Vista x64 / Win7 / Win7 x64
Mulitlingual: English, Spanish, French, Italian, German, portugues, etc

Spoiler:
Code:
http://hotfile.com/dl/26929363/d127e5a/Driver.Genius.Pro.9.0.0.186.rar.html


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum