Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Francė, gjobitet, drejtonte makinėn e mbuluar

Francė, gjobitet, drejtonte makinėn e mbuluar

Go down  Message [Page 1 of 1]

Gjobitet me 22 euro pasi qarkullonte nė publik nė kushte jo tė pėrshtatshme.
Kėshtu i ka ndodhur njė 31-vjecareje nė Francė, e cila u gjobit nga policia rrugore se po drejtonte njė automjet me vellon islamike qė lė tė zbuluar vetėm sytė (niqab).

Gruaja, njė shtetase franceze, e cila mbante mbulesėn prej 9 vjetėsh u bllokua nga policėt, tė cilėt i kėrkuan dokumentat e identifikimit, si dhe t'u tregonte fytyrėn.

"I thashė qė nuk mund ta zbuloja fytyrėn dhe se ky ishte njė diskriminim i hapur qė bėhej ndaj meje", u shpreh 31-vjecarja.

Sipas agjentit tė policisė gruaja u gjobit pasi kishte kufizim tė mundėsisė vizive.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum