Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » NERO 10 download

NERO 10 download

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 NERO 10 download on Mon Apr 26, 2010 9:24 pm

Multimedia Suite 10 excels multimedia tuaj pushtet me njė koleksion tė tre produkte bundled nė njė suitė tė fuqishme. Ėshtė i ngarkuar me avansuara video editing, organizator dhe media player, software superiore djegie, teknologji tė besueshme backup, dhe multimedia speciale mjete pėr tė rritur muzikėn tuaj, foto dhe video.

10 paketė Nero ofron avancuar redaktimi video dhe krijimin HD film, backup tė besueshėm dhe shėrim tė lehtė dhe tė industrisė kryesor CD, DVD dhe Blu-ray Disk djegur dhe zgjidhjet e kopjimit.

Nero Multimedia Suite 10 excels multimedia tuaj pushtet me njė koleksion tė tre produkte bundled nė njė suitė tė fuqishme. Ėshtė i ngarkuar me avansuara video editing, organizator dhe media player, software superiore djegie, teknologji tė besueshme backup, dhe multimedia speciale mjete pėr tė rritur muzikėn tuaj, foto dhe video.... See More

10 paketė Nero ofron avancuar redaktimi video dhe krijimin HD film, backup tė besueshėm dhe shėrim tė lehtė dhe tė industrisė kryesor CD, DVD dhe Blu-ray Disk djegur dhe zgjidhjet e kopjimit.

Video Editing me Nero Vision Xtra:
- Search shpejt, ndėgjoni dhe lehtėsisht tė koordinojė tė gjitha muzikėn tuaj, foto dhe video tė gjitha nė njė vend
- Redaktimi Shfrytėzojnė-prerjes teh video tools (foto-me-foto, kontrollin e plotė keyframe, mjeshtėr efekt tė ndjekur dhe efekte tė ndryshme speciale dhe tė tranzicionit) nė njė afat kohor tė vėrtetė shumė-rrugėn e duhur pėr tė arritur prek avancuar personale
- Krijo DVD me definicion tė lartė, dhe Blu-ray Disk filma SmartEncoding pėrdorur pėr prodhimin e shpejtė HD video, dhe Blu-ray autorit Disqet me 24 kornizė progresive format tė cilėsisė sė lartė me stilin e kinemasė
- Media lojtar pėr tė gjithė mė tė njohura audio, video dhe foto formate tė tilla si AVCHD, MKV, FLV, FLAC, DVD, MPEG-4 AVC, (S)-VCD, AVCREC dhe Audio CD, plus playlists muzikė dhe Slideshows
- Muzikė Burn, foto dhe video nė CD, DVD dhe Blu-ray disqe, apo tė ndarė me komunitetet shoqėrore

Nero Burning ROM me Djegia:
- Sigurimi Disqet tuaj janė tė lexueshėm pavarėsisht nga gėrvishtjet, mosha, apo keqėsim me teknologjinė SecurDisc
- Drag and drop fotografi pėr tė djegur dhe kopje nė CD, DVD dhe Blu-ray disqe ose ruajtja e figurave disk
- Fotografi Split tė tepėrt pėr tė djegur mbi disqe tė shumta
- Shtoni nė mbrojtje shtesė tė sigurisė pėr tė dhėnat tuaja duke shtuar fjalėkalimet personale dhe encryption
- Pėrvoja rishikim cilėsi tė lartė nga pėrmbajtjen tuaj djegur
- Bėni kopje tė pėrsosur me disqe tuaja, djegiet e besueshme pandėrprerė

Rikthim me Nero BackItUp & Burn:
- One-click Autobackup rikonfigurimin pa parametrat e kompjuterit
- Teknologji SecurDisc - Sigurimi i tė dhėnave lexueshmėri, rritet mundėsia e retrieving fotografi tuaja, pėr tė mbrojtur tė dhėnat tuaja nga ndryshimet paqėllimshėm, dhe tė verifikojė autor i tė dhėnave
- Lehtė mbėshtetur tė dhėna nė hard drive, CD, DVD, Blu-ray Disk, FTP, kartėn e kujtesės dhe ruajtjen online
- Tė dhėnat personale Rikthim pas rrėzimit tė njė kompjuter ose aksidenti
- Recover tė dėmtuara ose fshihet fotografi nga hard drives, CD, DVD, ruajtjen flash dhe floppy disqe
- Kthehu deri dosjet dhe dosjet pėr pajisje tė shumta nė tė njėjtėn kohė

Nero Multimedia Suite 10 - Aplikime pėrfshira:
- Vizioni Nero Xtra
Nero MediaHub - Muzikė, foto dhe video organizator, media player, dhe krijues Slideshow
Nero Vizioni - redaktimi i avancuar video dhe authoring
Nero ControlCenter - Menaxhoni dhe pėrditėsimin e produkteve Nero tuaja dhe numrat serial

- Nero Burning ROM
Nero Burning ROM - djegur Disc
Nero BurnRights - Easily vendosen djegur pėrdorues tė drejtat e
Nero ControlCenter - Menaxhoni dhe pėrditėsimin e produkteve Nero tuaja dhe numrat serial

- BackItUp Nero Burn &
Nero BackItUp - pėrshtatshėm data backup, shėrohen dhe sinkronizimi
Nero Express - Easy magjistar udhėzuar djegur disk optik dhe kopjimi
Nero RescueAgent - shėrim i avancuar file
Nero BurnRights - Easily vendosen djegur pėrdorues tė drejtat e
Nero ControlCenter - Menaxhoni dhe pėrditėsimin e produkteve Nero tuaja dhe numrat serial

- Multimedia Nero Tools
Nero StartSmart - bllok Quick nisur pėr pėrpunim djegur, video ose backup
Nero DiscCopy vegėl - Disqet Kopje nga desktop Windows ®
Nero WaveEditor - muzikė Edit fotografi
Nero SoundTrax - muzikė dixhital nga tė dhėnat vinyl dhe kasetė kaseta
porosi CoverDesigner Nero - Krijimi i mbulon dhe etiketat
Nero recode - Konverto dhe compress DVD video ose fotografi video
Nero Toolkit - Rritja e performancės PC

Kėtu janė disa tipare kryesore tė "Nero 10":

Organizoni Foto dhe Video pėr High Quality Slide-tregon dhe Filma:
· Lehtė tė organizoni dhe editoni fotografitė dhe videot nė storyboard, dhe tė personalizosh me Temat filmit.

Multi-track Video Editing me Opcioni Complete keyframe Trajtimi:
· Grafika Pėrdorimi shumta video dhe audio pėr pėrpunim e vėrtetė multi-track. Apliko Picture-in-Picture efektet, video gjallė, audio dhe efektet mbulesė, dhe vlerave dinamike korrekte me vendosjen e pronave keyframe.

Edit dhe Pėrmirėso Foto me vetėm njė klik:
· Lehtė modifikoni fotot pėr tė arritur cilėsi tė shkėlqyer foto pėr Slideshow tuaj personale apo film projekteve.

Burn tė Disc ose Share tė Komunitetet Sociale, Slide-tregon dhe Filma me unike Premium Menus:
Shto menu pėr projektet tuaja Slideshow dhe djegur ne DVD, AVCHD ose Blu-ray Disc. Ose zgjidhni opsionin Authoring i avancuar pėr tė dėrguar projektin tuaj direkt nė Nero Vizioni pėr pėrpunim tė avancuara dhe authoring.

Quick, Easy, dhe Burning Sigurt Disc:
· Drag and drop tė djegur nė CD, DVD dhe Blu-ray disqe, hard drives, rrjete, dhe pajisje USB, dhe djeg fotografi tė tepėrt mbi disqe tė shumta. teknologji SecurDisc siguron tė dhėna lexueshmėri dhe ofron mbrojtje fjalėkalimin, KGB dhe mė shumė.

Rikthim plotėsisht i kontrollueshėm, efektive nė disa hapa tė lehtė:
· Plotėsisht rregulloje metodėn tuaj rezervė, nėse ėshtė e lehtė me njė klik Autobackup rritje, diferencial, i plotė ose update backup, pastaj mbėshtetur zgjidhni fotografi, sistemet e tėrė ose tė pajisjeve tė shumta nė tė njėjtėn kohė.

Kėrkesat:

· 2 GHz AMD apo Intel procesor
· 512 MB RAM (1 GB RAM pėr Windows Vista, ose Windows 7)
№ 5 GB hard drive hapėsirė pėr njė instalim tipik tė gjitha pjesėt (pėrfshirė templates, pėrmbajtjen dhe hapėsirė tė pėrkohshme nė disk)
· DirectX 9,0 pėrputhje me karte grafike 3D pėrshpejtimin, ngjyra 16-bit, dhe njė minimum prej 128 MB memori video ėshtė e nevojshme (32-bit, ngjyra e vėrtetė, 256 MB RAM video dedikuar, dhe mbėshtetje pėr Shader Model 3,0 rekomandohet)
· DVD drive disk pėr instalimin dhe rishikim
· CD, DVD, ose Blu-ray Disc drive Regjistrues ose rewritable pėr authoring djegur dhe video
· DirectX 9.0c rishikim 30 (gusht 2006)
· Windows Media Player 9
· Partia e komponentėve tė tretė tė tilla si Microsoft Windows Installer 4,5, Microsoft. NET 3,5 SP1 dhe Microsoft Silverlight 3 janė dėrguar me produktin ose shkarko tė automatizuar, nėse nuk pėrfshihet nė paketėn
· Per disa shėrbime tė njė lidhje tė internetit ėshtė e nevojshme (DSL-1000 dhe rekomandohet tė larta). lidhje me akuzat e internetit janė pėrgjegjėsi e pėrdoruesit


SHKRAKOJI TE TERA LINQET
Download
Hotfile [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.] Uploading
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.] See [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.] Ugotfile
[You must be registered and logged in to see this link.] 10 10.0.13200.part1.rar
[You must be registered and logged in to see this link.] 10 10.0.13200.part2.rar
[You must be registered and logged in to see this link.] 10 10.0.13200.part3.rar

Depositfiles
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum