Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirë se erdhët në mesin tonë .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » “Personalize your Windows log-in screen”

“Personalize your Windows log-in screen”

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 “Personalize your Windows log-in screen” on Mon Apr 26, 2010 10:03 pm

Customize your Windows Log-in Screen with DOLFRE's Windows logon Design. The program allows you to enhance your corporate identity, install a logon device or simply use the program to flash a critical message to your employees before they start up their computer in the morning.

The app supports Voice Verification, Smart-Cards, Biometrics, USB Tokens, Mini-CDs, Audio Smart Cards, Bar Codes, RFID or even the regular Keyboard Password Entry. Once installed, it could become a vital part of your Windows toolkit.
Languages:

English
OS requirements for Customized Windows Logon Design:

* OS: Win98/98SE/Me/2000/XPDownload

[You must be registered and logged in to see this link.]

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum