Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » The Black Games » AZ-G (The Black Games)

AZ-G (The Black Games)

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 AZ-G (The Black Games) on Mon Apr 26, 2010 10:23 pm

bler

avatar
The Black Game T.B.G
The Black Game T.B.G

View user profile

2 Re: AZ-G (The Black Games) on Tue May 11, 2010 7:48 pm

si qdo qytet ka gestat e vet ne kuptimin e mir te fjales
ka jet nate ne librazhd po ky me kemish te bardh je ti...?
me jep nje informacjon per te shkarku dhe une nje vidjo
ne you tube faleminderit per mirkuptimin

View user profile

3 Re: AZ-G (The Black Games) on Tue May 11, 2010 10:48 pm

bler

avatar
The Black Game T.B.G
The Black Game T.B.G
ckemi klemend une jam ai qe ka dale ne foto me ate djalin e vogel ndersa ky me kemishe te bardhe para kompjuterit eshte njishi qe ka bere te mundur qe the black games te kete nje vend te vecante te ky forum ai eshte adm kryesor ketu dhe sa per pyetjen ti do qe te vesh nji video ne you tube apo do te zbresesh video nga youtube nese do te zbressh eshte ky programi vdownloader

View user profile

4 Re: AZ-G (The Black Games) on Wed May 12, 2010 1:14 pm

brother eshte me e pakta qe mund te bejme per the black game

vec vashdo mos ta nin ty

klemend per cdo program do me kesh ne gadishmeri te plote per te ndihmuar
ose admin niku tek ict
kalofsh mire


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

5 Re: AZ-G (The Black Games) on Wed Oct 27, 2010 10:46 am

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh
Videoja shume e bukur Smile Mpelqevi shume

View user profile

6 Re: AZ-G (The Black Games) on Wed Nov 17, 2010 1:10 am

bler

avatar
The Black Game T.B.G
The Black Game T.B.G
flm simpatikja

View user profile

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum